Dextrin (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 9004-53-9 |
| Katalógové číslo: | GC6810,100g |
| Súhrnný vzorec: | (C6H12O6)x |
| Molárna hmotnosť: | 180.16 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 232-675-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Dextrin (1 x 250 g)
- CAS: 9004-53-9
- Kat. č.: GC6810,250g
cena bez DPH
€ 40,30
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

