Hyaluronic acid (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 9004-61-9 |
| Katalógové číslo: | GK1476,1g |
| Súhrnný vzorec: | (C14H21NO11)n |
| Molárna hmotnosť: | approx. 3,000 - 500,000 (avg.) |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 232-678-0 |
| ADR: | not hazardous |
