Glycogen (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 9005-79-2 |
| Katalógové číslo: | GC7172,1g |
| Súhrnný vzorec: | (C6H10O5)n |
| Molárna hmotnosť: | (162.14)n |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 232-683-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Glycogen, from plant (1 x 1 g)
- CAS: 9005-79-2
- Kat. č.: GC1413,1g
cena bez DPH
€ 734,09
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Glycogen, from plant (1 x 500 mg)
- CAS: 9005-79-2
- Kat. č.: GC1413,500mg
cena bez DPH
€ 400,41
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Glycogen, from plant (1 x 100 mg)
- CAS: 9005-79-2
- Kat. č.: GC1413,100mg
cena bez DPH
€ 133,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Glycogen, from plant (1 x 25 mg)
- CAS: 9005-79-2
- Kat. č.: GC1413,25mg
cena bez DPH
€ 79,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Glycogen (1 x 5 g)
- CAS: 9005-79-2
- Kat. č.: GC7172,5g
cena bez DPH
€ 93,58
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

