Inulin (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 9005-80-5 |
| Katalógové číslo: | GC4090,100g |
| Súhrnný vzorec: | (C6H10O5)n |
| Molárna hmotnosť: | (162.14)n |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 232-684-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Inulin (1 x 1 kg)
- CAS: 9005-80-5
- Kat. č.: GC4090,1kg
cena bez DPH
€ 133,26
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Inulin (1 x 500 g)
- CAS: 9005-80-5
- Kat. č.: GC4090,500g
cena bez DPH
€ 79,91
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Inulin (1 x 250 g)
- CAS: 9005-80-5
- Kat. č.: GC4090,250g
cena bez DPH
€ 46,89
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

