Cytochrome C, from equine heart (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 9007-43-6 |
| Katalógové číslo: | GE9437,1g |
| Súhrnný vzorec: | - |
| Molárna hmotnosť: | - |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 232-700-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Cytochrome C, from equine heart (1 x 500 mg)
- CAS: 9007-43-6
- Kat. č.: GE9437,500mg
cena bez DPH
€ 555,93
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Cytochrome C, from equine heart (1 x 250 mg)
- CAS: 9007-43-6
- Kat. č.: GE9437,250mg
cena bez DPH
€ 306,96
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Cytochrome C, from equine heart (1 x 100 mg)
- CAS: 9007-43-6
- Kat. č.: GE9437,100mg
cena bez DPH
€ 160,12
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

