Heparin lithium salt (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 9045-22-1 |
| Katalógové číslo: | GC2822,5g |
| Súhrnný vzorec: | - |
| Molárna hmotnosť: | - |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Heparin lithium salt (1 x 1 g)
- CAS: 9045-22-1
- Kat. č.: GC2822,1g
cena bez DPH
€ 186,45
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Heparin lithium salt (1 x 250 mg)
- CAS: 9045-22-1
- Kat. č.: GC2822,250mg
cena bez DPH
€ 79,88
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

