Coumarin (1 x 1 kg)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 kg |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 91-64-5 |
| Katalógové číslo: | GK2204,1kg |
| Súhrnný vzorec: | C9H6O2 |
| Molárna hmotnosť: | 146.15 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 202-086-7 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternatívne produkty
Coumarin (1 x 500 g)
- CAS: 91-64-5
- Kat. č.: GK2204,500g
cena bez DPH
€ 106,59
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Coumarin (1 x 250 g)
- CAS: 91-64-5
- Kat. č.: GK2204,250g
cena bez DPH
€ 59,86
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Coumarin (1 x 100 g)
- CAS: 91-64-5
- Kat. č.: GK2204,100g
cena bez DPH
€ 32,02
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Coumarin (1 x 25 g)
- CAS: 91-64-5
- Kat. č.: GK2204,25g
cena bez DPH
€ 21,78
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

