D-(+)-Galacturonic acid monohydrate (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 91510-62-2 |
| Katalógové číslo: | GC6294,5g |
| Súhrnný vzorec: | C6H10O7 · H2O |
| Molárna hmotnosť: | 212.15 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 211-682-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
D-(+)-Galacturonic acid monohydrate (1 x 25 g)
- CAS: 91510-62-2
- Kat. č.: GC6294,25g
cena bez DPH
€ 266,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D-(+)-Galacturonic acid monohydrate (1 x 10 g)
- CAS: 91510-62-2
- Kat. č.: GC6294,10g
cena bez DPH
€ 119,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

