Hexafluoropropan-2-ol, GlenPure™, analytical grade (1 x 100 ml)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 ml |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 920-66-1 |
| Katalógové číslo: | GS9159,100ml |
| Nebezpečnosť: |
|
| Súhrnný vzorec: | C3H2F6O |
| Molárna hmotnosť: | 168.04 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 213-059-4 |
| Skupina obalov: | II |
| UN-no: | 3265 |
| ADR: | true |
Alternatívne produkty
Hexafluoropropan-2-ol, GlenPure™, analytical grade (1 x 25 ml)
- CAS: 920-66-1
- Kat. č.: GS9159,25ml
cena bez DPH
€ 468,55
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
1,1,1,3,3,3-Hexafluoro-2-propanol (1 x 500 g)
- CAS: 920-66-1
- Kat. č.: GK4690,500g
cena bez DPH
€ 513,62
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
1,1,1,3,3,3-Hexafluoro-2-propanol (1 x 250 g)
- CAS: 920-66-1
- Kat. č.: GK4690,250g
cena bez DPH
€ 293,55
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
1,1,1,3,3,3-Hexafluoro-2-propanol (1 x 100 g)
- CAS: 920-66-1
- Kat. č.: GK4690,100g
cena bez DPH
€ 146,99
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
1,1,1,3,3,3-Hexafluoro-2-propanol (1 x 25 g)
- CAS: 920-66-1
- Kat. č.: GK4690,25g
cena bez DPH
€ 66,56
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
1,1,1,3,3,3-Hexafluoro-2-propanol (1 x 5 g)
- CAS: 920-66-1
- Kat. č.: GK4690,5g
cena bez DPH
€ 26,84
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

