Creatine phosphate disodium salt hydrate (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 922-32-7 |
| Katalógové číslo: | GE7721,5g |
| Súhrnný vzorec: | C4H8N3Na2O5P · xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 255.08 (anhydrous) |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 213-074-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Creatine phosphate disodium salt hydrate (1 x 100 g)
- CAS: 922-32-7
- Kat. č.: GE7721,100g
cena bez DPH
€ 507,25
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Creatine phosphate disodium salt hydrate (1 x 25 g)
- CAS: 922-32-7
- Kat. č.: GE7721,25g
cena bez DPH
€ 200,27
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

