Hydroxethyl-p-phenylenediamine sulfate (1 x 10 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 10 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 93841-25-9 |
| Katalógové číslo: | GX0225,10g |
| Súhrnný vzorec: | C8H12N2O · H2SO4 |
| Molárna hmotnosť: | 250.27 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Hydroxethyl-p-phenylenediamine sulfate (1 x 25 g)
- CAS: 93841-25-9
- Kat. č.: GX0225,25g
cena bez DPH
€ 599,52
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Hydroxethyl-p-phenylenediamine sulfate (1 x 5 g)
- CAS: 93841-25-9
- Kat. č.: GX0225,5g
cena bez DPH
€ 199,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

