Eugenol (1 x 25 ml)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 ml |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 97-53-0 |
| Katalógové číslo: | GK9909,25ml |
| Nebezpečnosť: |
|
| Súhrnný vzorec: | C10H12O2 |
| Molárna hmotnosť: | 164.21 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 202-589-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Eugenol (1 x 5 ml)
- CAS: 97-53-0
- Kat. č.: GK9909,5ml
cena bez DPH
€ 21,78
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

